Witcher’ın efsanevi kart oyunu Gwent mobile çıktı!

Witcher 3: Wild Hunt evreninden bildiğimiz oyun içindeki oyun Gwent mobile çıktı. PC ve konsoldan sonra mobil için de çıkan Gwent artık telefonlardan oynanabiliyor. Witcher evreninin en sevilen kart oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

CCG ve TCG türlerini harmanlayan GWENT ile blöf yapma, anında karar verme ve dikkatli deste kurma becerilerini kullanmanı gerektiren yüksek tempolu online PvP düellolarında çarpışacaksın. Geralt, Yennefer ve diğer ikonik Witcher dünyası kahramanlarını topla ve komutayı devral. Savaşın seyrini çarpıcı bir şekilde değiştirebilen büyüler ve özel yetenekler ile koleksiyonunu genişlet. Klasik, sezonluk ve arena modlarında çarpışmaları kazanabilmek için stratejine aldatıcı hamleler ve kurnazca yöntemler kat.

 “Güzel, elle çizilmiş ve büyüleyici görsel efektleriyle her karta, her savaşa ve her savaş alanına yeni bir soluk kazandıran GWENT hem oynarken eğlenceli hem de tüm düelloları izlerken keyif alacağın bir oyun “

Aradığın ister arkadaşına karşı çabuk bir online oyun, ister üst düzeyde rekabetçi bir PvP mücadelesi ya da Arena gibi yeni ve maceracı bir şey olsun, Gwent mobile‘ın oyun modu seçenekleri sana istediğin her şeyi sunuyor. Özellikle Witcher 3’te Gwent oynayan oyuncular mobil de oyunun çok daha farklı olduğunu belirtti. Temel mantık aynı olsa da Gwent mobile bir kaç güncelleme almış gibi görünüyor.

Savaş başlar başlamaz elindeki tüm kartları oynayabileceğin 10 kart ile başlayacaksın. Oyunu en güçlü kartını kullanarak mı, yoksa en güçlüsünü sona saklayarak mı oynayacaksın? Orası sana kalmış. Desten nasıl olacak ve stratejin ne olacak?

Gwent mobile‘ı şu an da Google Play ve App Stor e‘dan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsin!