“Benim Adım Melek” dizisinde büyük gelişme!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesiyle izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” yirmi altıncı bölümüyle ekranlara geliyor. 25 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Benim Adım Melek dizisinin 26.yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

İzleyicilerin kafasını karıştıran bir durum ortaya çıkacak.Daha geçen bölüm Alpay hem Melek’ten hem de çocukları Defne ve Kerem’den özür dilemişti. Onların Gaziantep’ten ayrılmak istemesi karşısında gitmemelerini istemişti. Şimdi ise Alpay,Kenan’ın yanında. Evlat acısıyla da Kenan kötülüklerini sergileyecek. İyi de ailesine karşı kötülük yapacak olan Kenan’ın yanında Alpay nasıl duracak?

Dizinin 26.bölümünde Kenan’ın evlat acısına tanıklık edeceksiniz. Alpay da onunla beraber ve Defne ile Ömer’in evlenmelerine izin vermemeye de yemin etmiş durumda.Alpay ve Kenan’ın mezarlıktaki konuşmaları önceki fragmanda yayınlanmıştı. Ancak daha sonra bu sahne çıkartılarak yeni bir fragman paylaşıldı. 

“Benim Adım Melek” 26.bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1’de.